bg_image
Biz Kimiz
Liderlikte Poyraz Matbaacılık
img

Since 1985,
Türkiye İstanbul

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için marka yaratımı, baskı çözümleri ve üretim çözümleri gibi çeşitli alanlarda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. AR-GE ve üretim parkurumuz sayesinde sektörde öncü firmalardan biri oluyoruz. Hedefimiz, müşterilerimize en iyi ambalaj tasarımları ile ürünlerini en iyi şekilde satabilecekleri platformları hazırlamak ve yeni müşteriler edinmelerini sağlamaktır. Ajans bölümümüz ile web sayfaları, sosyal medya ağları ve reklamlar hazırlanırken, üretim parkurumuzda en iyi malzemeler kullanılarak her zaman en iyi ürünler üretiyoruz. Kalite anlayışımız, planlama, strateji ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ve zengin ürün yelpazesi sunuyoruz.

image
image
image
Mümkün Olanı Yapmak

/ Cumhur Balkanlı

İşimiz
Öne Çıkan Bir Rahatlık
image

Görevimiz

En iyi kalitede radikal tasarımlar yaparak ön plana çıkıyoruz.

Öz değerlerimiz

Öz değerlerimiz, matbaa ofset defter kutu ve ajans işi yapmakta olan şirketimizde önemli bir yere sahiptir. Öncelikle müşteri memnuniyeti, kalite ve hizmet anlayışımızın en üst seviyede olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, sürekli gelişme ve yenilikleri takip etmeyi, çalışanlarımızın eğitimlerini sürekli olarak güncellemeyi ve çevreye duyarlı bir şekilde çalışmayı önemsiyoruz. Bu değerler sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve sektörde lider olmayı hedefliyoruz.

  • Bütünlük
  • Mükemmellik taahhüdü
  • Tüketici odaklılık
  • Hesap verebilirlik
  • Kapsayıcılık

Vizyonumuz

Vizyonumuz, matbaa ofset defter kutu ve ajans işi yapmakta olan şirketimizde uzun vadeli bir hedef olarak kabul edilir. Vizyonumuz, mükemmel hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişme ile sektörde lider bir şirket olmaktır. Bunu sağlamak için en yeni teknolojileri kullanıyor ve çalışanlarımızın eğitimlerini sürekli olarak güncelliyoruz. Ayrıca, çevreye duyarlı bir şekilde çalışıyor ve sürdürülebilirliği önemsiyoruz. Vizyonumuz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve böylece onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktır.

image
Kutu ve Ambalaj Üretim Parkurumuz

Özel & Kaliteli

Günlük 30.000 adet üretim kapasitemiz ile ürünlerinizi şık ve güvenli bir şekilde müşterilerinize sunacağınız kutular üretiyoruz.

Ofset Baskı

Esnek & Uygun Fiyat

Tüm çalışmalar, deneyimli ekibimizin tasarım kalitesinin birebir yansıtılması için ürünlerin kağıt kalitesi, baskı kalitesi, ve diğer tüm aşamalarında gösterilen özen ve dikkat ile istenilen sonucun elde edilmesini sağlar.

Sosyal Medya & Web Tasarım Hizmetleri

Sürdürülebilir & Raporlanabilir

Geleneksel pazarlama yöntemlerinin aksine daha az maliyet ile daha iyi sonuçlar elde edebileceğiniz web tasarım ve sosyal medya hizmetleri ile dijital dönüşüme merhaba diyebilirsiniz.

Kurumsal Hediye & Promosyon

Farkedilebilir & Uygun Fiyatlı

Promosyon ürünleri ile yıl boyu firmanızı akılda kalıcı şekilde geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Binlerce ürün çeşidi arasında seçim yapabileceğiniz gibi özel tasarım ve VIP ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri

Firmanıza Özel & Revize Edilebilir

Tasarımında kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisinin de büyük önem taşıdığının bilincinde olan firmalara özel tasarımlar hazırlamaktayız.