İşletmenizin Büyümesini Sağlayacak
Web & Dijital Hizmetlerimiz

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web siteleri tasarlıyoruz.

İşletmenize Özel
Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal kimliğinizle bütünleşen bir web tasarımı hizmeti alın.

Web sitesi tasarımı ziyaretçilerin sizi tercih etmesi için en büyük etkenlerden biridir. Tasarımınız ne kadar sade ve kullanışlı aynı zamanda göze hitap eden bir tasarım olursa ziyaretçileriniz o kadar iyi bir web sitesi deneyimi yaşayacaktır.

Web sitenizin tasarımı için aklınızda web sitenize özel bir tasarım var ise bu tasarımı sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Spesifik bir ihtiyacınız yok ise sizin için düzenlediğimiz SEO uyumlu web paketlerimize göz atabilirsiniz.

about

Yenilikçi

img
about

Hızlı & Kolay

img
Yönetimi Kolay
E-Ticaret Hizmetleri

İşinizi e-ticarete taşıyarak ürünlerinizi milyonlarca kişiye pazarlayın, satışlarınızı arttırın.

Teknolojinin hayatımıza girmesinin ardından birçok işlemi internet üzerinden gerçekleştirmeye başladık. Ödemelerden tutun alışverişe kadar her şeyi oturduğumuz yerden yapmayı tercih ediyoruz. Böyle bir durumda işletmenizin hala bir e-ticaret sitesine sahip olmaması bu açık pazarda büyük bir dezavantaj sağlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerini internet üzerinden satmak isteyen kişilere e-ticaret siteleri kurarak yardımcı oluyoruz. Ticari web siteleri, satış faaliyetinizin sürdürülebilirliğini ve güvenilirliğini artırmaya yardımcı olur. E-ticaret entegrasyon hizmetleri ile web sitenizi diğer pazar yerlerine entegre ederek, firmanıza zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Organik Ziyaretçiler için
SEO Hizmetleri

İyi bir web sitesi, arama motorlarında bulunabilir olmalıdır.

Hemen her firma ya da kuruluş, web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için SEO danışmalığı ya da SEO hizmeti almalıdır. SEO danışmanlığı hizmeti ile sitedeki SEO süreçleri profesyonel olarak yönetilir. Tüm bu işlemler ise SEO Hizmeti olarak nitelendirilir.

Sitenizin üst sıralarda olması ciddi dönüşümler elde etmenizi sağlayacaktır. Arama motorlarında üst sıralara yerleşmeyi amaçlayan tüm kişi ve kurumlara, SEO danışmanlığı hizmetimizden faydalanmasını öneriyoruz. Bir web sitesi, henüz tasarım aşamasındayken arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine odaklanmalıdır.

Dijital dünyada varlığınızı iyileştirmek için SEO danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

about

Yenilikçi

img
about

Hızlı & Kolay

img
Yönetimi Kolay
Projeye Özel Yazılım Hizmetleri

Web ortamında gerçekleştirmek istediğiniz bir projeniz mi var?

Web uygulama yazılımları, günümüz dijital dünyasının sunduğu en hızlı ve pratik çözümdür. Bu nedenle, müşterilerine hızlı bir deneyim sunmak isteyen firmalar bu hizmeti tercih ederler. Aranan ürün veya hizmete ulaşmada hızlılık ve pratiklik sunduğundan dolayı birçok kullanıcı tarafından web uygulamaları ilgi görür. Dijital dünyada uygulamanızla bilinir olmak ya da var olan uygulamanızın potansiyelini artırmak için web uygulama hizmeti alabilirsiniz.

Projenizin web yazılımı ihtiyaç analizini, sizinle birlikte yaparak projeye özel olarak hazırlayacağımız web yazılımının özelliklerini oluşturuyoruz. Projeye tam uyumlu özel web yazılımın senaryosunu oluşturduktan sonra, web yazılım ekibimiz projeniz için özel olarak planlanmış yazılımı kodlamaya başlayacaktır.