ONDÜLE KUTULAR

Ondüle karton, üç katmandan oluşan bir karton türüdür. Ondüle karton, bir iç katman olan "ondüle" olarak adlandırılan dalgalı bir kâğıt tabakasından ve iki düz katmandan oluşur. Ondüle kartonun iç katmanı, genellikle dalgalı bir yapıya sahip olan "ondüle" kâğıdından yapılır. Bu dalgalı yapı, kartonun dayanıklılığını ve mukavemetini artırır.

about

Dayanıklı

img

Oluklu kutu modellemeleri müşterilerin tercih ettiği dizaynda hazırlanır. Örneğin beyaz ondüle üzerine, kuşe kağıt sıvama yapılarak, hologram selefon ve serigraf baskı uygulanabilmektedir.

Yada, beyaz ondüleye, Amerikan Bristol sıvama ve iki renk baskı uygulanabilmektedir

about

Hafif & Esnek

img

Özellikle kargo yada sevkiyatlarda kullanılan oluklu kutular, içerisinde bulunan eşyanın zarar görmemesi adına dizayn edilmiştir.

Gıda, zücaciye ve hediyelik eşya, oyuncak, ilaç, ayakkabı, çanta gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Dayanıklılığı ve uzun yıllar sağlamlığını koruyan oluklu kutular, alışveriş yapan kişilerin evlerinde yıllarca saklanabilir olmasından, müşterilerinizin fazlasıyla memnun kalacağı kutu çeşitlerindendir.

about

Kullanışlı

img
about

İşlevsel

img
Kaliteli & Hızlı Üretim

Estetik, işlevsel ve size özel tasarımları kontrol, hız ve kalite ile tamamlanan üretim. Markanızı ön plana çıkaran özelleştirilmiş kutular üretiyoruz.

Fiyat teklifi almak ve üretim parkurumuzu görmek için irtibata geçiniz.