KARTON ÇANTA

Karton Çanta, firmalar tarafından, genellikle dikey ya da yatay tercih edilen karton çantalar, isteğe bağlı olarak değişik şekillerde üretilebilmektedir. Genellikle kuyumcular, hediyelik eşya mağazaları, giyim, kozmetik, saat, fuar ve tanıtım gibi sektörlerde kullanılmakta olan karton çantalar, üzerlerinde firmaya ait bilgilerinde oluşu sebebiyle firmaların reklam araçlarındandırlar.

Karton çantalar kullanılacak sektöre göre özel tasarımlarla üretilmektedir. Karton çantalar dış mekan reklam araçları olarak değerlendirilmeli tasarımlar ona göre hazırlanmalıdır. Anlık görünürlük özelliği taşıyan reklam ürünlerinde kısa, net, açık tasarım kullanılmalıdır.

Karton çantanın kullanılacağı ürüne göre boyutları iyi seçilmeli, çantanın içine konulacak ürünün ağırlığı hesaplanarak ürün tercihi ona göre yapılmalıdır. Karton çantanın taşıma saplarının türü ve şekli çantanın taşıma kapasitesine göre doğru olarak belirlenmelidir.

about

Doğa Dostu

img
GERİ DÖNÜŞÜMLÜ POŞET

Alışveriş merkezleri, gibi ortamlar, bu çantaların kullanılabilmesi için son derece elverişlidir. “Ham bez” ya da “kanvas bez” gibi malzemeler, klasik plastik poşetlere kıyasla daha kullanışlı, dayanıklı ve şıktır. Farklı kumaş türlerinden imal edilen bez çantaların öne çıkan faydaları şu şekilde sıralanabilir;

  • Şık görünümleri, onların aynı zamanda bir aksesuar olarak da kullanımını gündeme getirmiştir.
  • Üzerine yapılan baskılarda insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan geleneksel kumaş boyaları tercih edilir. Böylelikle organizasyonların veya firmaların logoları çantalara basılabilir.
  • İstenildiği zaman elde veya makinede yıkanabilir.
  • Plastik poşetler tek kullanımlık olmak üzere tasarlanmıştır ve genellikle kolayca yırtılmaktadır. Bez çantalar ise uzun ömürlüdür. Çoğu durumda yıllarca kullanılabilir.
Üretimlerimiz esnasında bez çantaların boyutlarını ve malzeme özelliklerini, müşterilerimizin tam istediği şekilde ayarlıyoruz. Tasarımlı ya da tasarımsız toptan veya perakende satış seçeneklerimiz ile ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

about

Kullanışlı

img
PAKETLEME KAĞIDI

Paketleme ve ambalaj kağıdı nakliye sırasında her türden ürün için optimum koruma sağlayan sürdürülebilir bir ambalaj malzemesidir. Çevre dostu dolgu kağıdı, kolilerdeki boşlukları doldurmak, ürünlerin kaymasını önleyecek şekilde sabitlemek ve nakliye sırasında darbelere ve çarpmalara karşı ürünlerinizi korumak için kullanabilirsiniz.

Her ihtiyaca ve uygulamaya uygun kağıt paketleme sistemleri sunarak kağıt dolgu malzemelerinin hızlı ve ergonomik kullanımını sağlıyoruz. Talep üzerine paketleme lojistiğiniz için entegre çözümler geliştiriyoruz. Sürdürülebilir çevre koruma birincil önceliğimizdir.

about

Akılda Kalıcı

img
KRAFT ÇANTA

Kraft çantalar da karton çantalar ailesinin bir üyesi olup günlük hayatta sıkça alışverişlerimizde ürünlerimizi taşıdığımız doğal çantalardır.

Baskılı kraft çanta, üzerinde firmanızın logosu veya mesajını taşıyabilen bir ambalaj seçeneğidir. Bu sayede müşterileriniz size ait olan ürünleri kolayca tanıyabilirler. Ayrıca bu çantalar, özellikle perakende satış alanında kullanım için idealdir. Baskılı kraft çanta seçenekleri arasında farklı boyutlar ve renkler bulunabilir. Bu sayede seçenek bulmak kolaylaşır. Ayrıca diğer baskılı çanta seçenekleri gibi, baskılı kraft çantalar da firmanızın marka bilinirliğini artırabilir.

about

Çevre Dostu

img
KAĞIT POŞET

Kağıt poşet dik duran yapısı ile göze hitap eden hoş bir üründür. İçerisine çok miktarda eşya konulabilir. Dayanıklı yapıya sahiptirler. Plastik poşetler ile karşılaştırıldığında daha güvenlidir.

Kağıt poşet dik duruşları ile markaların daha göze çarpıcı şekilde gözükmesini sağlar. Markalar için uzun süreli reklam ve pazarlama açısından en uygun fiyatlı çalışmaları olmaktadır. Marka bilinirliğini arttırır. Markanızı tanıtımını kolaylaştırır. Çünkü bu poşetler tek seferlik değildir ve tek bir kişi kullanımı ile sınırlı değildir. Bir kişi kağıt poşetin içerisine eşya, gıda vb. ürünler koyarak başka bir kişiye bu poşeti verebilir ve bu sirkülasyon bu şekilde elden ele viral bir şekilde devam eder.

Kağıt poşetler çevre dostudur ve geri dönüştürülebilirler. Kağıt poşetler genellikle tekstil ve gıda sektöründe kullanılmakla beraber diğer tüm sektörlerde de kullanılmaktadır. Giyim ve ayakkabı ürünleri için kullanılırken gıda sektöründeki çay, kahve vb. ürünleri için kullanılmaktadır. Bunun yanında pastanelerde, aktarlarda da kullanılmaktadır. En çokta hediyelik eşya alımında kullanılmaktadır.

KESE KAĞIDI

Kese kâğıdı, müşterilerinize sunduğunuz ürünlerinizi güvenli ve hijyenik bir şekilde taşımanızı sağlayan yüksek kaliteli bir ambalaj malzemesidir. Ürünlerinizin taze ve kaliteli kalmasını garanti ederken aynı zamanda markanızın prestijini arttırır.

Müşterilerimize ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede farklı kese kâğıdı çeşitleri sunuyoruz. Bazı kese kâğıtları sadece belirli ürünleri taşımak için tasarlanmıştır, diğerleri ise çok yönlü olarak kullanılabilir. Ayrıca, çevre dostu bir seçenek olduğu için, müşterilerin bu kâğıtları kullanarak doğaya katkıda bulunmalarına yardımcı olur.

about

İşlevsel

img
Kaliteli & Hızlı Üretim

Estetik, işlevsel ve size özel tasarımları kontrol, hız ve kalite ile tamamlanan üretim. Markanızı ön plana çıkaran özelleştirilmiş kutular üretiyoruz.

Fiyat teklifi almak ve üretim parkurumuzu görmek için irtibata geçiniz.