KARTON KUTULAR

Kâğıt ve karton ambalajın üretim kolaylığı ve ekonomikliği bakımından oldukça tercih edilen bir ambalaj türüdür.

Karton kutu bu grupta en sık tercih edilen ürün modelidir. Sık tercih edilme sebebi ise kullanım alanının çokça geniş olmasıdır. Örneğin, hediyelik eşya, ikram, çanta, ayakkabı, oyuncak ve benzeri tüm ürünlerin sunumunda en çok karton kutu ilgi görmekte.

Karton üretiminde teknolojik gelişmeler sonucu, karton kutu üreticisine büyük olanaklar sunan kartonlar mevcuttur. Neme karşı dirençli, kolay katlanabilir, gıdaya uygun, ağartıcı kullanılmadan üretilmiş, PE, PP ya da PET film lamine edilmiş hazır kartonlar mevcuttur. Özel olarak yetiştirilmiş uzun elyaflı ağaçlar kullanılarak üretilen kartonlar, klasik kartonlardan daha düşük gramajdadır.

about

Ekonomik & Kullanışlı

img

Tüm kutularda olduğu gibi karton kutular da sipariş üzerine üretilmektedir. Talebe bağlı olarak siparişe uygun şekilde en üst kalite ile kutuların imalatı gerçekleştirilmektedir.

Gıda, elektronik ürünler, pasta, çiçek, kozmetik, oyuncak, tekstil gibi birçok sektör için karton kutu üretimi yapıyoruz. Kutularınızı farklı boyutlarda, renklerde, baskı seçenekleriyle, özel kesimlerle ve kaplamalarla özelleştirebilirsiniz.

about

Farklı Boyutlar

img

Karton kutu yalnızca karton olarak üretilmez. Kartonun tek başına sertlik, patlama, kopma, nem ve su bariyer değerlerinin yetmediği yerlerde, yani içine konulacak ürünün özelliklerine göre karton ambalaj üretiminde kullanılan kartonlar, bazı özel işlemlere tabi tutulur. Bir başka iç ambalajla desteklenebilir, kullanılan karton empregne, ya da lamine edilir. Kartonun diğer ambalaj malzemeleri ile birlikte kullanımıyla üretilen karton kutuların kullanım alanları daha da genişler.

about

Özel Tasarım

img
about

İşlevsel

img
Kaliteli & Hızlı Üretim

Estetik, işlevsel ve size özel tasarımları kontrol, hız ve kalite ile tamamlanan üretim. Markanızı ön plana çıkaran özelleştirilmiş kutular üretiyoruz.

Fiyat teklifi almak ve üretim parkurumuzu görmek için irtibata geçiniz.