ÜRETİM TESİSİMİZ

Poyraz Kutu ve Ambalaj olarak Poyraz Ofset Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde her geçen gün yeni otomasyon makinaları hizmete geçirerek büyümekten ve sizlere en iyisini sunmaktan onur duyuyoruz.

Poyraz Kutu ve Ambalaj bünyesine barındırdığı otomasyona dayalı sistemlerini aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Hassas
Hatasız Konumlandırma

Optimum Ağırlık Dengesi

Firmamız Bünyesinde bulunan makine parkurumuz içerisinde Yamaha marka hatasız konumlandırma sistemi kullanılmaktadır.

Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu: ±0,01 mm * (XY eksenleri) Robotlar, paralel bağlantılı robotlara göre daha yüksek tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğuna sahiptir. Bu avantaj, optimum ağırlık dengesi amaçlanarak ve robotların iç yapısı yeniden tasarlanarak elde edilmiştir. Ayrıca robotlarda, yüksek hassasiyetle çalışmalarını sağlayan, hassas bir şekilde ayarlanmış motorlara sahip, yüksek rijiditeli ancak hafif robotik kollar yer almaktadır.

İleri Teknoloji
Endüstriyel Robot Otomasyonu

Hızlı ve Hatasız Üretim

Sanayinin yeni evresinde robotlarla birlikte kurgulanacak fabrikaların dönüşüm sürecinde, yapay zekanın temel taşlardan biri. ‘Robotların üretimdeki rolünün hızla artacağı yönündeki gelecek vizyonundan hareketle Poyraz Kutu ve Ambalaj olarak biz de ileri robot teknolojileri alanında yeni nesil ürün ve çözümler gelişiyoruz.

Yapay zeka ile geliştirilen yeni nesil kolaboratif robotlarla şirketimizin robotik sistemlerini hızlı, sezgisel olarak çalışan ve hızla değişen iş ortamları ve sosyal ihtiyaçlara esnek bir şekilde yanıt vermelerine imkan sağlıyoruz.’

Firmamız bünyesinde bulunan sistemleri geleceğin teknolojilerini kullanarak robotlar ile çalışmaya başlanmıştır.

Üretim Parkurumuz